Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi

Adana Ankada Tüp Bebek Merkezi, 1200 m2 kapalı alanda 2006 yılından beri Adana’da hizmet vermektedir. Op. Dr. Gökhan Çıragil önderliğinde kurulmuş olan merkezimiz, 2014 yılında Yrd. Doç. Dr. Feza Burak’ın katılımı ile deneyimli tıbbi personeli ile hastalarına infertilite tedavisi ve kadın hastalıkları konusunda hizmet vermektedir. Ankada Tüp Bebek Merkezi sahip olduğu 2 adet poliklinik, gelişmiş laboratuvarları, modern ameliyathanesi, 5 yatak kapasitesine sahip yataklı hizmet bölümü ve 8 yılı aşkın deneyim ve Dünya’da uygulanan son teknik ve teknoloji uygulamalarını bir araya getirerek yüksek gebelik oranları elde etmeye devam etmektedir. Aynı zamanda kaliteli klinik ve laboratuvar hizmetleri sunan Ankada Tüp Bebek Merkezi’nde verilen hizmetlerden, yapılan anlaşmalar çerçevesinde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hastaları da faydalanabilmektedir.

Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Süleyman Demirel Blv. 138. Sk. Gölçiçeği Apt. No:10  
Telefon Tel:0 (322) 248-9494
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi Nerede
Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi Randevu Alma
Özel Ankada Tüp Bebek Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ankada Tüp Bebek Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kısırlık ve Tüp Bebek, Jinekoloji, Gebe Takibi ve Doğum, Erkek Üreme Sağlığı, Embriyoloji Laboratuvarı, Endoskopik Cerrahi
Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi Doktorları
Özel Ankada Tüp Bebek Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -