Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi

Bosphorus Anatomica Hastanesi olarak misyonumuz, uzman ekip ve son teknoloji ürünü cihazlarla sizlere istediğiniz hizmeti en kısa sürede, en hijyenik ve ekonomik koşullarda sunmaktır Yeni nesil uzmanlık hastanesi kavramını ülkemizde başarıyla uygulayan hastanemiz, Türkiye’de sağlık hizmetleri alanında saygın bir yere yükselmiştir. Artık, hastalar, hastane hastane dolaşmak zorunda kalmadan, uzmanlık hastanelerinde, daha ekonomik, hızlı ve özel çözümler bulabiliyor. Türkiye’de uzmanlık alanında fark yaratan teknolojimiz ve deneyimli ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Mevlüt Pehlivan Sokak No:23 Gayrettepe (Eski Ali Sami Yen Sokağı arkası)
Telefon 0 (216) 651-8144
Fax
E-Mail

info@anatomica.com.tr

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Nerede
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Kulak Burun Boğaz

-Plastik & Estetik Cerrahi

-Saç Ekimi

-Medikal Estetik

-Beslenme ve Diyet

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Doktorları
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -