Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi

Bosphorus Anatomica Hastanesi olarak misyonumuz, uzman ekip ve son teknoloji ürünü cihazlarla sizlere istediğiniz hizmeti en kısa sürede, en hijyenik ve ekonomik koşullarda sunmaktır Yeni nesil uzmanlık hastanesi kavramını ülkemizde başarıyla uygulayan hastanemiz, Türkiye’de sağlık hizmetleri alanında saygın bir yere yükselmiştir. Artık, hastalar, hastane hastane dolaşmak zorunda kalmadan, uzmanlık hastanelerinde, daha ekonomik, hızlı ve özel çözümler bulabiliyor. Türkiye’de uzmanlık alanında fark yaratan teknolojimiz ve deneyimli ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mahir İz Caddesi No:21 Altunizade Üsküdar/iSTANBUL
Telefon Tel:0 (216) 651-8144
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@anatomica.com.tr
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Nerede
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kulak Burun Boğaz, Plastik & Estetik Cerrahi, Saç Ekimi, Medikal Estetik, Beslenme ve Diyet
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Doktorları
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -