Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezi

Uzman kadrosyu ve yüksek standartlardaki teknik donanımı yanında içten,samimi ve ciddi yönetim anlayısıyla, sağlık alanında en tepede olmayı amaclıyoruz… Hastalığınız ile ilgili sorunlarınızı ve sorularınızı merkezimize gelmeksizin bizlere ulaştırabilirsiz. İstediğiniz bölümden istediğiniz doktorumuz ile iletişime geçebilir sorunlarınıza çare bulabilirsiniz Biz ve üstün kadromuz sizlerin derdine derman ve sorunlarınıza çare bulmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sizlere sağlığınız ile ilgili imkanları sunmak için elimizden geldiğini ve hatta fazlasını yapıyoruz ve yapmaya çalısıyoruz. Sağlığınız bizim için önemli Şifa Tıp merkezi sağlığa açılan yeni kapınız. Merkezimizde diş, göz, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi ve iç hastalıları bölümlerinde hizmet verilmektedir. Bu bölümlerimiz ile ilgili sorularınızı tıbbi kadromuz menüsünden hekimlerimize ve istediğiniz bölüme gönderebilirsiniz. Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezi sağlıklı günler diler.

Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Reşadiye Cd. Yakut İş Merkezi No:3/1 Alemdağ, Çekmeköy/İstanbul  
Telefon 0 (216) 429 9565
Fax 0 (216) 484 3920
E-Mail info@alemdagsifatip.com

Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezi Nerede
Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye Polikliniği

-Çocuk Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Acil Polikliniği

-Radyoloji

Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezi Doktorları
Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -