Özel Aksaray Yaşam FTR Merkezi

Merkezimiz, fizik tedavi hasta grubuna uygun zemin katlı bir mekana ve otoparka sahip olup, doktor odası, muayene odası, bekleme salonu, tedavi ünitesi, egzersiz uygulama salonu ve tam donanımlı el rehabilitasyon ünitesinden oluşmaktadır. Yaşam Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Merkezi’nde en ileri teknik imkanlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda Rehabilitasyon hizmetleri Uzman doktor kontrolünde, özel odalarda Fizyoterapistler tarafından yapılmaktadır.

Özel Aksaray Yaşam FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Aksaray Yaşam FTR Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Büyük Bölcek Mahallesi 2446 Sok. No:6/2-3 Merkez/Aksaray
Telefon Tel:0 (382) 216-0404
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Aksaray Yaşam FTR Merkezi Nerede
Özel Aksaray Yaşam FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Aksaray Yaşam FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Aksaray Yaşam FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Aksaray Yaşam FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Aksaray Yaşam FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Manuel Terapi, Boyun Bel Fıtıkları, Romatizmal Hastalıklar, Kas ve Sinir Hastalıkları, Osteoporoz (Kemik Erimesi), Kireçlenme (Dejeneratif Osteoartrit), Omuz Ağrıları, Diz Ağrıları, Sportif Rehabilitasyon
Özel Aksaray Yaşam FTR Merkezi Doktorları
Özel Aksaray Yaşam FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -