Özel Aksaray Hastanesi

Ahlaki değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi uygulamaları yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmak. Kaliteli sağlık hizmetlerini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, tıbbi uygulamaları teknolojik yeniliklerle birleştirerek hastalarının tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan, her zaman tercih edilen öncü bir sağlık kurumu olmak.
Özel Aksaray Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Aksaray Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hacılar Harmanı Mahallesi E-90 Karayolu Üzeri
Telefon Tel:0 382 216 06 06
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@aksarayhastanesi.com
Özel Aksaray Hastanesi Nerede
Özel Aksaray Hastanesi Randevu Alma
Özel Aksaray Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Aksaray Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Aksaray Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Aksaray Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Hekimi, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahı Uzmanı, Biyokimya ve Klinik Biyokimya, Çocuk Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye), Diş Hastalıkları, Diyetisyen, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikro Biyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları ( Dahiliye ), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkarı, Nöroloji, Odyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikolog, Üroloji
Özel Aksaray Hastanesi Doktorları
Özel Aksaray Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -