Özel Akdeniz Üroloji Merkezi

reklam
Üroloji alanında üstün hizmet kalitesiyle, konforlu mekanlarda;yeterli laboratuar ve görüntüleme işlemleri ile desteklenmiş,kaliteli, doğru ve zamanında tanı, ileri teknolojik donanımla çağdaş tedavi olanakları sunmakBizimle iletişime geçen sağlık hizmet alıcılarının;başvurudan başlayan ürolojik ve tıbbi açıdan sağlıklı olmalarını sağlamakVe bu sağlıklı yaşamı sürdürmelerinde yardımcı olmakHizmet alımı sürecinde koşulsuz memnuniyeti sağlamak.Güvenilirİleri tedavi modelitelerini uygulayanGelişmeleri takip ederek güncel doğru uygulamaları uygulayanBir referans merkezi olarak hizmet vermek.
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yurt Mah Kurttepe Cad No:20 A Çukurova / ADANA
TelefonTel:322 / 239 33 30322 / 239 00 18
FaxFax:322 / 247 35 44
E-MailE-Mail:bilgi@akdenizuroloji.com
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Nerede
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Randevu Alma
Özel Akdeniz Üroloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akdeniz Üroloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
üroflowmetri,Radyoloji,Laboratuar,Taş Kırma (ESWL),Gözlem & Müdahele,Ameliyathane,Üroloji Servisi,Hasta Odası,VIP Hasta Odası
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Doktorları
Özel Akdeniz Üroloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -