Özel Akdeniz Üroloji Merkezi

Üroloji alanında üstün hizmet kalitesiyle, konforlu mekanlarda; yeterli laboratuar ve görüntüleme işlemleri ile desteklenmiş, kaliteli, doğru ve zamanında tanı, ileri teknolojik donanımla çağdaş tedavi olanakları sunmak Bizimle iletişime geçen sağlık hizmet alıcılarının; başvurudan başlayan ürolojik ve tıbbi açıdan sağlıklı olmalarını sağlamak Ve bu sağlıklı yaşamı sürdürmelerinde yardımcı olmak Hizmet alımı sürecinde koşulsuz memnuniyeti sağlamak. Güvenilir İleri tedavi modelitelerini uygulayan Gelişmeleri takip ederek güncel doğru uygulamaları uygulayan Bir referans merkezi olarak hizmet vermek.
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yurt Mah Kurttepe Cad No:20 A Çukurova / ADANA
Telefon Tel:322 / 239 33 30 322 / 239 00 18
Fax Fax:322 / 247 35 44
E-Mail E-Mail:bilgi@akdenizuroloji.com
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Nerede
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Randevu Alma
Özel Akdeniz Üroloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akdeniz Üroloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
üroflowmetri, Radyoloji, Laboratuar, Taş Kırma (ESWL), Gözlem & Müdahele, Ameliyathane, Üroloji Servisi, Hasta Odası, VIP Hasta Odası
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Doktorları
Özel Akdeniz Üroloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -