Özel Akdeniz Şifa Hastanesi

Mutlu, başarılı, duyarlı, iletişime önem veren, gelişime açık çalışanlar yetiştirerek; Çalışan ve hastaların beklentilerini en üst seviyede tutmak, Hasta haklarına önem vermek ve beklentileri karşılamak, Hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen kaliteli ve ekonomik hizmetler sunarak uzman kadrolarla hastalarımıza hizmet sunmak. İnsan haklarına saygı duyan, hizmet kalitesiyle sağlık kurumları arasında sürekliliği sağlayan başarılı ve örnek kuruluş olmaktır.
Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Akdeniz Şifa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kuzey Yaka Mahallesi Yeşilırmak Caddesi No: 367 Varsak Köprüsü Kepez/ANTALYA
Telefon Tel:444 7 606
Fax Fax:0 242 326 93 94
E-Mail E-Mail:info@akdenizsifa.com
Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Nerede
Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Randevu Alma
Özel Akdeniz Şifa Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akdeniz Şifa Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı – Diş Hekimliği, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Mikrobiyoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikoloji, Radyoloji, Saç Ekimi, Üroloji, Yoğun Bakım Üniteleri
Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Doktorları
Özel Akdeniz Şifa Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -