Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi

Hastanelerimizde, tıbbın en temel doğrusu olan,önce zarar vermemek ilkesiyle etik değerlerden ödün vermeden, insanımızın mutluluğuna hizmet edecek, Nitelikli, güvenilir ve bilimsel bir sağlık hizmetini,hasta haklarını gözeterek, tüm ihtiyaç, istek ve beklentileri karşılayan,Güvenilir, ulaşılabilir, kesintisiz, düzeyli ve yüksek hizmet kalitesi ile hastalarımızı birinci derecede yakınlarımız gibi görerek,hasta memnuniyetini daima ön planda tutacak şekilde, 365 gün / 24 saat, bize ihtiyacı olanların sağlık sorunlarını gidermek görevimizdir.Hastalıkların önlenmesi, teşhisi ve tedavisinde tüm insanlara Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunarak güvenilir hastaneler grubu olmak. Sağlık sektörü ve hastanelerimiz için bilgili ve donanımlı sağlık profesyonelleri alanına alanına yatırım yapmak.
Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Gebizli Mah.1116 Sok. No:4 Muratpaşa/ANTALYA
Telefon Tel:0 (242) 212 0 777
Fax Fax:0 (242) 312 88 77
E-Mail E-Mail:…
Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Alerji Testleri, Check – Up Merkezi, Endoskopi Laboratuvarı, Endoskopik Cerrahi Merkezi, Göz Hastalıkları, Kardiyoloji Laboratuvarı, Klinik Laboratuvarlar, Nöroloji Laboratuvarı, Odyoloji, Patoloji Laboratuvarı, Radyoloji Laboratuvarı, Solunum Fonksiyon Testleri, Uyku Laboratuvarı, Üroloji Laboratuvarı, Girişimsel Radyoloji (Organ, Biyopsi, HSG, Nefrostomi), Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıklar), Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikoloji, Radyoloji, Romatoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji (Bevliye), Cerrahi Yoğun Bakım, Dahiliye Yoğun Bakım, Kalp ve Damar Cerrahi Yoğunbakım, Koroner Yoğunbakım, Yenidoğan Yoğunbakım, Çocuk Yoğun Bakım
Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -