Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Şefkat Mah.Doktor Besim Ömer Cad. 5/A 06300 Keçiören/Ankara Türkiye  
Telefon (0312) 538 07 07
Fax
E-Mail

Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Saatleri

Pazartesi 08:30–00:00  
Salı 08:30–00:00
Çarşamba 08:30–00:00
Perşembe 08:30–00:00
Cuma 08:30–00:00
Cumartesi 08:30–00:00
Pazar 08:30–00:00

Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezii Nerede
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezii Randevu Alma
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-Çoçuk Sağlığı 

Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezii Doktorları
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -