Özel Akay Hastanesi

Ankara’nın Çankaya ilçesinde yaklaşık 18.000 m2 kapalı alanda kurulu 11 katlı hastane binası olarak 01.08.2016 tarihi itibariyle sağlık hizmeti sunumuna başlamıştır. Hastanemiz bünyesinde 3 Yataklı Dahili Yoğun Bakım, 3 Yataklı Koroner Yoğun Bakım, 3 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım, 4 Kuvözlü Yeni Doğan Yoğun Bakım, 7 Yataklı KVC Yoğun Bakım Ünitesi olmak üzere 101 hasta yatağı mevcut olup toplam 121 yatak kapasitesine sahiptir.
Özel Akay Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Akay Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Büklüm Sok. No: 4 Kavaklıdere / Ankara / TÜRKİYE
Telefon Tel:444 9 911
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Akay Hastanesi Nerede
Özel Akay Hastanesi Randevu Alma
Özel Akay Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akay Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akay Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akay Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi, Yoğun Bakım ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin Cerrahisi Nöroşirürji, Biyokimya, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, El Cerrahisi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları (KBB), Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları), Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, Üroloji (Bevliye)
Özel Akay Hastanesi Doktorları
Özel Akay Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -