Özel Ağrı Yaşam Hastanesi

reklam
Özel YAŞAM Hastanesi adıyla kurulmuş ilk hizmet merkezi olarak, kurulduğu günden bu yana, ileri teknolojili donanımı, geniş yelpazeye sahip tıbbi üniteleri, teşhis ve tedavi uygulamaları ile hizmet vermekteyiz.Kendini sağlığa adayan YAŞAM çalışanlarının amacı; “YAŞAM” kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir.Hizmet anlayışının bu şekilde oluşu, YAŞAM‘ı bulunduğu bölgede öne çıkarmış, sadece Türkiye’de değil, bulunduğu coğrafyanın önemli bir bölümüne iyi hizmet veren bir kurum haline getirmiştir. Hastalarından ve gönül dostlarından aldığı destekle Yaşamın hedefleri giderek büyüyecek ve hizmet halkası her geçen gün genişleyecektir.
Özel Ağrı Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ağrı Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fırat Mah., Erzurum Ağrı Yolu, 04100 Merkez/Ağrı Merkez/Ağrı
TelefonTel:(0472) 215 55 57
FaxFax:(0533) 051 64 04
E-MailE-Mail:agriyasam@agriyasamhastanesi.com
Özel Ağrı Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Ağrı Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Ağrı Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ağrı Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ağrı Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ağrı Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Nöroloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Kardiyoloji,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Biyokimya,Radyoloji,Mikrobiyoloji,Acil,Yoğun Bakım
Özel Ağrı Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Ağrı Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Bağcılar Safa Hastanesi - Özel Medicine Hospital Hastanesi - Özel Hospitalist Hastanesi - Özel Medilife Bağcılar Hastanesi - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi - Özel Medicana Avcılar Hastanesi - Özel Avcılar Hospital - Özel Avcılar Anadolu Hastanesi - Özel Memorial Ataşehir Hastanesi - Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi -