Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Bizim tutkumuz hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Bu tutkumuzu hayata geçirirken alanında uzman antalya diş hekimleriyle birlikte çalışır, en ileri teknolojiyi kullanır ve uluslararası standartlarında hizmet veririz. Amacımız hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek ve her hastamızın kliniklerimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamaktır. Tutkumuzu gerçekleştirirken, iyi eğitimli ve profesyonel ekibimizin etik kurallara bağlı kalarak uygulayacağı hizmetleri üst düzey teknolojik imkanlarla birlikte hastalarımıza sunarız. Kişiselleştirilmiş hizmetimizden memnun olan ve bizimle devam etmeyi seçen, ağız ve dış sağlıkları en üst seviyede olan, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını amaçlarız. Hizmetlerimizi sunarken hastalarımıza samimi, şeffaf ve dürüst davranırız. Mutlu ekibimizle güvenli ve huzurlu bir aile ortamı yaratır, kendimizi hastamızın yerine koyarak düşünürüz.

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Hakkında İçerikler
Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği İletişim Bilgileri

Adres AG Dental Klinik Altınkum mh. Atatürk Blv. No:131/4 Kat: 3 Konyaaltı, Antalya  
Telefon 0242 229 9955
Fax
E-Mail info@agdentalklinik.com

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Nerede
Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Randevu Alma
Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Bölümleri ve Servisleri

-İmplant Uygulama

-Gülüş Tasarımı

-Çocuk Diş Hekimliği

-Yaprak Porselen

-Cerrahi Uygulama

-Zirkoryum Lava

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Doktorları
  Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -