Özel Afiyet Hastanesi

Hastalarımıza sağlık hizmetini, uluslararası standartta sunabilmek için tıptaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek çalışanlarımızın ve hastalarımızın memnuniyetini ön planda tutmak hekim, hemşire ve tüm personelimizin sürekli eğitim alarak bilgi ve becerilerini geliştirmeye çalışmak. Toplumun, sağlık konusunda ki beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, bilimsel kurallara uygun ve kaliteli sağlık hizmetini en üst seviyede sunmak. Kaliteyi, daha üst seviyelere taşıma prensibiyle hizmet veren lider sağlık kurumlarından biri olmak.
Özel Afiyet Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Afiyet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Namık Kemal Mh. Sütçü Cd. No:8 Santral Durağı Ümraniye / İstanbul
Telefon Tel:0 216 344 89 00
Fax Fax:0 216 344 89 06
E-Mail E-Mail:info@afiyethastanesi.com
Özel Afiyet Hastanesi Nerede
Özel Afiyet Hastanesi Randevu Alma
Özel Afiyet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Afiyet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Afiyet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Afiyet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Afiyet Hastanesi Doktorları
Özel Afiyet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -