Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi

Hasta, hasta yakını, çalışan ve kurumumuz ile ilişkili olan tüm kuruluşların ihtiyaç, beklenti, hak ve sorumluluklarını hizmet sunumunun her adımında göz önünde bulundurmak, yasa, yönetmelik ve meslek etiği ilkelerine uygun çalışarak, kurumlarımıza başvuran hastalara istisna gözetmeksizin her defasında hızlı, açık, dürüst, güvenilir tanı ve tedavi hizmeti sunmaktır. Günümüz teknolojik imkanlarının tümünden faydalanıldığı, çağdaş bir altyapı ile kurumsal gelişimini sürdürebilen, personel dokusunun tam anlamıyla iyileştirildiği daha geniş kitlelere ulaşan, yeni projeler üreten, huzurlu, konforlu bir ortamda, sektöründe öncü uygulamalara imza atan bölgelerinde ve en nihayetinde ülkesinde lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yenişehir Mah. Kardelen Sok. No:2 Pendik – İSTANBUL
Telefon Tel:444 1 311
Fax Fax:0216 482 49 00
E-Mail E-Mail:istanbul@adatiphastanesi.com
Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi Nerede
Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi Randevu Alma
Özel Adatıp Kurtköy Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Adatıp Kurtköy Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Check-up, Dahiliye (İç Hastalıkları), Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Tıbbi Birimler, Yoğun Bakımlar Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi, Obezite Akademisi
Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi Doktorları
Özel Adatıp Kurtköy Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -