Özel Adana Oksijen Tedavi Merkezi

Merkezimizde tedaviler başlamıştır. Bölgemizdeki eğitim hastaneleri, üniversite hastaneleri ile kamu ve özel hastanelerdeki hastaların hiperbarik oksijen tedavisi gereksinimini karşılamayı amaçlamaktayız. Hedefimiz sizlere bilimsel yaklaşım ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak, yenilikçi ve öncü olmak, bilimsel araştırmalara ev sahipliği yapmaktır. Sağlık uygulama tebliğinde yapılan düzenlemeler ile Hiperbarik Oksijen Tedavisi için aşağıdaki hastalıklar SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından ödenmektedir: Yara tedavisi, diyabete bağlı yaraların tedavisi, kaza sonrası oluşmuş yaraların tedavisi, buerger hastalığına bağlı oluşmuş yaraların tedavisi, arterlerin embolizm ve trombozuna bağlı iskemi ve buna bağlı oluşan yaralar, arterlerin embolizm ve trombozu için yapılan embolektomi sonrası reperfüzyon hasarı tedavisi, dekübit ülseri, cerrahi operasyon sonrası oluşmuş yara ve enfeksiyon tedavisi, kronik refrakter osteomyelit(kronik kemik enfeksiyonları) tedavisi, iç eklem protezine bağlı enfeksiyon tedavisi, amputasyon güdüğünün enfeksiyon ve nekrozu tedavisi, internal ortopedik protez cihazları, implantları ve greftlerinin enfeksiyonu ve diğer komplikasyonu tedavisi, kafa kemikleri sternum ve vertebranın akut osteomyelitleri(spondilopatiler vb), kemiğin aseptik nekrozu, sıkışma ezilme çarpma sonucu oluşmuş yara ve enfeksiyon tedavisi, radyasyon nekrozları(proktit, sistit, radyodermatit) tedavisi, nekrotizan fasiit tedavisi, gazlı gangren tedavisi, termal yanıkların tedavisi, ani işitme kaybı, retinal arter oklüzyonu(ani görme kaybı), beyin absesi, anoksik ensefalopati, karbonmonoksit, siyanid zehirlenmesi tedavisi, dekompresyon hastalığı(vurgun) tedavisi, Hava gaz embolisi tedavisi, turması şüpheli deri ve doku nakilleri (greft, flep).
Özel Adana Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Adana Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Blv. 84282 Sok. No: 11 Çukurova/ADANA
Telefon Tel:0 322 248 85 30
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@adanahiperbarik.com
Özel Adana Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Adana Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Adana Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adana Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Adana Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adana Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Diyabetik yara tedavisi, Venöz ülser, Buerger hastalığı ve yara, Dekubit yaralar, Cerrahi sonrası yara, Periferik arter hastalığı ve yara, Kronik osteomyelit, Amputasyon güdüğünün nekrozu, Kafa kemikleri, sternum ve vertebra osteomiyelitleri, Malign otitis eksterna, Ortopedik protez ve implant komplikasyonları, Ani Görme Kaybı, Ani İşitme Kaybı, OSTEONEKROZ, RADYASYON NEKROZLARI, TUTMASI ŞÜPHELİ DERİ GREFTLERİ, CRUSH YARALANMALAR, SPOR YARALANMALARI, KARBONMONOKSİT ZEHİRLENMELERİ, HAVA GAZ EMBOLİSİ, DEKOMPRESYON HASTALIĞI
Özel Adana Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Adana Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -