Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi

Sahip olduğumuz çağdaş bakış açımız ve her gün gelişmekte olan teknolojinin sağladığı imkanlar doğrultusunda, deneyimli ve uzman kadromuzla toplumun her kesimine kaliteli sağlık hizmeti sunmak. Hasta ve hasta yakınlarımızın bizden beklentilerini en iyi şekilde karşılamak; güvene ve saygıya dayalı iletişim kurmak ve ihtiyaç duyulan tüm sağlık hizmetlerini kalite standartlarını gözeterek yerine getirmek.Kaliteli, güvenilir, kendini her zaman yenileyen, hasta memnuniyetini ön planda tutan, diğer sağlık kuruluşlarının takip ettiği bir kurum olmaktır.
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Elvan Mah. 1935. Sok. No:5 Etimesgut / ANKARA
Telefon Tel:0312 293 06 06
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@alifehospital.com.tr
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi Nerede
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi Randevu Alma
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji, Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji , Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi Doktorları
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -