Özel 2000 Tıp Merkezi

Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, meslek ahlakını ve uluslararası standartları benimseyen, hasta ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamaları ile kaliteli sağlık hizmeti sunmak. Bilimsel ve etik değerlere her koşulda uymayı ilke edinmiş, takım ruhu içinde çalışan dinamik kadromuz misyonumuza ulaşmamızda temel dayanağımızdır.2000 CERRAHİ TIP MERKEZİ; üstün nitelikli uzman ekibi ve modern tıbbi altyapısıyla sağlık hizmetlerini mükemmel düzeyde vererek bulunduğumuz bölgede model oluşturmayı ve örnek olarak gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Özel 2000 Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel 2000 Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Dizdariye Mah. E5 üzeri No.71/A Büyükçekmece / İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 882 00 00 0 (212) 882 33 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@2000tipmerkezi.com
Özel 2000 Tıp Merkezi Nerede
Özel 2000 Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel 2000 Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel 2000 Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel 2000 Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel 2000 Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Genel Cerrahi, Dahiliye, Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Cildiye, Ağız ve Diş, Göz Hastalıkları, Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji, Laboratuvar, Endoskopi Ünitesi, Medikal Estetik, Sünnet, Check-up, Acil Servis, Beyin ve Sinir Cerrahisi
Özel 2000 Tıp Merkezi Doktorları
Özel 2000 Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -