Osmancık Devlet Hastanesi

Acil servis ambulans girişleri ve acil ayaktan hasta girişleri ayrılmış, ilk müracaat sonrası hastaların durumuna ve önceliği değerlendirilerek ilk muayene odaları, müdahale odaları ve müşahede odalarında tedavi görmeleri sağlanmıştır.Yataklı servislerde 52 oda, 100 hasta yatağı mevcuttur. Odalar son derece konforlu olarak dizayn edilmiş olup, her odada banyo, tuvalet, refakatçi koltukları, yerli kanalların seyredilebildiği Lcd televizyon, telefon, acil durumlar için oda içi ve tuvaletlerde hemşire çağrı sistemleri ve internet yanı sıra sürekli sıcak su mevcuttur. Hasta başı oksijen, vakum sistemleri tablo altına yerleştirilerek oda içi görünümü otel odalarını andırır şekilde hazırlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.Poliklinikler bölümündeki bekleme alanları, hasta ve yakınlarının kullanımlarına uygun bir şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca her hekime bir poliklinik odası verilmiş olup hastaların hekim seçebilme özgürlüğü uygulaması devam etmektedir.Hastane içerisinde ve bahçesinde engelli vatandaşlarımız için düzenlemeler, uzaktan gelen hamileler için “anne misafirhanesi”, “bebek dostu hastane” ve çocuk oyun alanı gibi halkımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak faaliyetlerimiz örnek teşkil etmektedir.

 

Osmancık Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Osmancık Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Esentepe Mah. Ömer Derindere Bulvarı No:105 19500 Osmancık, Çorum  
Telefon 0.364 611 40 33
Fax 0.364 611 49 95
E-Mail corumdhs11@saglik.gov.tr

Osmancık Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Osmancık Devlet Hastanesi Nerede
Osmancık Devlet Hastanesi Randevu Alma
Osmancık Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Osmancık Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Osmancık Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Osmancık Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Cerrahi Klinikler

-Dahili Klinikler

-Temel Tıp Birimleri

Osmancık Devlet Hastanesi Doktorları
Osmancık Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -