Olbia Diyaliz Merkezi

Konusunda uzman hekimlerce temelleri 2000 yılında atılan merkezimiz güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ile ; gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelen hastalarına güven,sağlık ve huzur içerisinde hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı yenilikçi hizmet anlayışı ile çalışarak sunulan hizmetin daima en iyisini hedeflemektedir.Hastaların yaşam süresi ve kalitesinin, çalışan memnuniyetinin en üst seviyeye ulaştığı, çağdaş, bilimsel, kaliteli, güven duyulan ve uluslararası düzeyde model alınan, alanında öncü olan sağlık kuruluşlarından olmayı hedeflemektedir.

Olbia Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Olbia Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Gebizli Mah. Termessos Blv. No:51 Muratpaşa/Antalya-TÜRKİYE  
Telefon 0 242 312 22 32
Fax 0 242 312 40 32
E-Mail info@olbiadialysiscenter.com

Olbia Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Olbia Diyaliz Merkezi Nerede
Olbia Diyaliz Merkezi Randevu Alma
  Olbia Diyaliz Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Olbia Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Olbia Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Olbia Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-Nefroloji

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

Olbia Diyaliz Merkezi Doktorları
  Olbia Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -