Mudanya Devlet Hastanesi

reklam
T.C. Sağlık Bakanlığı’nın politikaları ve mevzuatı doğrultusunda, etik ilkelere bağlı kalarak insana ve çevreye saygılı, SÜREKLİ KENDİNİ YENİLEYEN DİJİTAL ve TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ UYGULAMALARINA YANSITAN nitelikli sağlık hizmeti vermektir.Toplumumuzun yaşam kalitesini yükseltmek için yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde; Hasta ve çalışan memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu,Mükemmeliyet odaklı Kalitesi sürekli artan ve devamlı gelişen sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı en son yeniliklerle, tetkik ve tanıya dayalı, standart ve yüksek kalitede sunmak.
Mudanya Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Mudanya Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :AYDINPINAR MAH. TEPEDEVRENT MEVKİİ SARI CAD. NO:2 MUDANYA / BURSA
TelefonTel:0 (224) 280 16 00
Fax0 (224) 280 17 69
E-MailE-Mail: bursadhs7.mud@saglik.gov.tr
Mudanya Devlet Hastanesi Nerede
Mudanya Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Mudanya Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Mudanya Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Mudanya Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Mudanya Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anestezi,Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon,Kulak Burun Ve Boğaz Hastalıkları,Cildiye,Genel Cerrahi,Nöroloji,Çocuk Hastalıkları,Göğüs Hastalıkları,Ortopedi Ve Travma,Dahiliye,Göz Hastalıkları,PsikiyatriDiş,Kadın Hastalıkları Ve Doğum,Üroloji,Enfeksiyon Hastalıkları,Kardiyoloji,
Mudanya Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Mudanya Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -