Merzifon Asker Hastanesi

Hastanemiz 22 Mart 1951 Tarihinde Seyyar Hastane olarak Afyon’da göreve başlamıştır. 16 Ağustos 1951 tarihinde Merzifon’a taşınmıştır, 1955 yılında Adana’da bir süre görev yaptıktan sonra 02 Ekim 1956 yılında Merzifon’da Merzifon 100 Yataklı Hava Hastanesi adıyla tekrar göreve başlamıştır. 01 Ağustos 2005 tarihinde Hava Hastanesi olan ismi Merzifon Asker Hastanesi olarak değiştirilmiştir. 17 Ekim 2005 tarihinden itibaren TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığına, 08 Eylül 2008 tarihinde de Ankara Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığına bağlanmıştır. Merzifon Asker Hastanesi’nde modern tıbbın ve teknolojinin mevcut imkanlarının kullanıldığı, profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak poliklinik hizmeti verilmektedir.
Merzifon Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Merzifon Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hüseyin Rıfat Bey Cd.
Telefon Tel:0 (358) 513-2464
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Merzifon Asker Hastanesi Nerede
Merzifon Asker Hastanesi Randevu Alma
Merzifon Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Merzifon Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Merzifon Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Merzifon Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/
Merzifon Asker Hastanesi Doktorları
Merzifon Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -