Mecitözü Devlet Hastanesi

Bakanlığımız temel hedefleri doğrultusunda hastanemize ulaşan hastalarımızın, Sağlık hizmetlerinden kısa sürede, güvenli, eşit, doğru bir şekilde faydalanmasını ve memnun ayrılmasını sağlamak, sürekli iyileştirmeye ve geliştirmeye açık olmak. hasta ve çalışan güvenliği ,hasta ve çalışan memnuniyeti önceliğiyle güvenli ve güler yüzlü ve toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktır. Toplumun gelişen ve değişen sağlık hizmetlerini, kaliteli, verimli, güvenilir, evrensel değerler ölçeğinde, ilim ve teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak nitelikli bir şekilde vermektir. Sağlık hizmetlerinin, her insanın en temel hakkı olmasından dolayı, bu hizmetlerin bireylerin ve toplumun her kesimi için kolay ulaşılabilir, şeffaf, çalışanların mutlu olduğu ve çalışmak istediği, çağdaş ve tercih edilen bir sağlık kurumu olmayı hedefliyoruz. Belirlediğimiz kaliteli hedeflerine ulaşılabilmemiz için bir ekip anlayışı içinde sizinle birlikte çalışacak olmaktan gurur duyuyoruz.*Gelişmiş teknolojik donanımlarla ve bunları Kullanabilecek bilimsel yeterliliğe ulaşmış mutlu sağlık çalışanlarla ileri düzey sağlık hizmeti sunmak. *Çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş duyarlı hastane yönetimi oluşturmak. *Güvenlik koşulları sağlanmış temiz ortamda, hastaların ihtiyaçlarını ve beklentilerini optimum düzeyde karşılayarak, sağlık hizmetlerinde hedeflenen kaliteyi birlikte yaşamak. *Tıbbi hizmetlerdeki düzeyi, hasta ve çalışan memnuniyetini artırmaktaki kararlılığı ve bütüncül kalite anlayışı ile hizmet veren bölgenin en iyi hastanesi olmak. *İleri teknoloji ve en son bilimsel tıbbi yöntemleri takip ederek tüm sağlık çalışanlarına cevap veren, *Bölgesinde sağlık hizmetinin sunumunda en iyi olmayı hedefleyen, *İlk tercih edilen ve referans gösterilen, *Güvenilir ve saygın hastane olmak.
Mecitözü İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Mecitözü İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Sarıdede Mah. Ceyhan Sok. No:5 Mecitözü İlçe Devlet Hastanesi
Telefon Tel: 0 (364) 461 43 03
Fax https:0 (364) 461 22 66
E-Mail E-Mail: corumdhs6@saglik.gov.tr
Mecitözü İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Mecitözü İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Mecitözü İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Mecitözü İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Mecitözü İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Mecitözü İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Hemodiyaliz Ünitesi, Hacamat Polikliniği, İç Hastalıkları, Aile Hekimliği,
Mecitözü İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Mecitözü İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Bingöl Devlet Hastanesi - Genç Devlet Hastanesi - Bingöl Karlıova Devlet Hastanesi - Solhan Devlet Hastanesi - Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliği - Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi - Özel Bingöl Hastanesi - Bilecik Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi -