Manavgat Devlet Hastanesi

reklam
Sağlık hizmetinde sürekli gelişimi ve mükemmelliği sağlayarak bölgenin en iyi hastanesi olmak.Hizmet sunduğumuz bireyleri ve toplumu daha sağlıklı hale getirerek toplumun yaşam kalitesini yükseltmek.
Manavgat Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Manavgat Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Şelale Yolu üzeri Hastane Caddesi Manavgat / ANTALYA
TelefonTel:0 242 7461117
Fax0 242 7466512
E-MailE-Mail:manavgatdh@saglik.gov.tr
Manavgat Devlet Hastanesi Nerede
Manavgat Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Manavgat Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Manavgat Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Yataklı Servisler,Kan Transfüzyon Merkezi,Yoğun Bakım Üniteleri,Palyatif Bakım Ünitesi,Labaratuvar,Psikiyatri,Nöroloji,Çocuk Polikliniği,Kardiyoloji,Cildiye,Göz Hastalıkları,Göğüs Hastalıkları,Beyin Cerrahisi,Anestezi,Kadın Doğum,üroloji,Ortopedi,Kulak Burun Boğaz,Genel Cerrahi,Enfeksiyon,Dahiliye
Manavgat Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -