Malatya Asker Hastanesi

Malatya Asker Hastanesi, 09 Ağustos 1990 yılında kurulmuş, 17 Ekim 2005 yılına kadar çeşitli askeri birlikler bünyesinde hizmet vermiştir. Malatya Asker Hastanesi Baştabipliği, 17 Ekim 2005’ te TSK Sağlık Hizmetleri K.lığına devredilmiş ve 18 Aralık 2007 tarihinden itibaren de 50 yataklı olarak hizmet vermeye devam etmiştir. 17 Ekim 2005 tarihinde, 2’ nci Ordu Loj. Des. K.lığı bünyesinden TSK Sağ. Hiz. K.lığının teşkilat ve kuruluş yapısına girilmiştir. 08 Eylül 2008 tarihinden itibaren ise Malatya Sağ. Hiz. Blg. K.lığına bağlanmıştır Malatya Asker Hastanesi, Yeşiltepe mevkii, Dilek kasabası yolu üzerinde olup, Malatya Merkezden Malatya Belediyesinin Yeşiltepe otobüsleri vasıtası ile ve Köy garajından, Yeşiltepe dolmuşları vasıtaları ile ulaşılabilmektedir.
Malatya Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Malatya Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hoca Ahmet Yesevi Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd.
Telefon Tel:0 (422) 336-2041
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Malatya Asker Hastanesi Nerede
Malatya Asker Hastanesi Randevu Alma
Malatya Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Malatya Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Malatya Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Malatya Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/
Malatya Asker Hastanesi Doktorları
Malatya Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -