Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi

Sağlıkta uluslararası boyutta Lepra Hastalığı tedavisi ve dermatoloji alanında gelişme ve yenilikleri takip ederek hizmet alanlarımızla ilgili sürekli geliştirmeler yaparak deneyimlerimizi hasta bakim süreçlerimize yansıtmak,bu konuda ülke ve dünya çapında bir kurum olmaktır.Ülke çapında Lepra Hastalığının tedavisi, önlenmesi, hastalıktan etkilenmiş kişileri tıbbi ve sosyal yönden desteklemek, dermatoloji alanında yetkin ve donanımlı bir kurum olmak, sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutmak, hasta haklarına daima saygılı, sürekli kendini geliştiren/yenileyen, hasta odaklı hizmet vermektir.

Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Hakkında İçerikler
Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Zuhuratbaba Mah. Dr. Tevfik SAĞLAM Cad. No:26 Bakırköy/İSTANBUL  
Telefon 0.212 570 10 26
Fax 0.212 583 00 86
E-Mail istlepradzhh.web@saglik.gov.tr

Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Nerede
Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Cildiye Polikliniği

-Lepra ve Cildiye Kliniği

-Adli Servis Birimi

-İyontoferez

-Fototerapi (dbUVB-PUVA)

-Pansuman Birimi

Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Doktorları
Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -