Lapseki Devlet Hastanesi

Bölgemizde olabildiğince kapsamlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak. Bilimsel ve ahlaki ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst, güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Sürekli eğitim, ölçme, iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği vermek. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini içtenlikle sunmak. Toplumumuzun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunmak. Hastane yönetimi, çalışanlar, hastalar ve hasta yakınları arasında aktif ve dostluğa dayanan bir çalışma ortamı oluşturmak. Diğer sağlık hizmeti kuruluşları ve devlet kurumları ile sıkı bir işbirliği içinde bulunmak.Hizmet sunumunun en konforlu ve ileri teknoloji ile kullanıldığı, halka ve personeline yakın bir yönetim modelinin tercih edildiği, hasta, çalışan güvenliği ve memnuniyetini en üst düzeyde tutan, bölgesinde lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Lapseki Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Lapseki Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Gazi Süleyman Paşa Mahallesi Çanakkele Caddesi No:123 – Lapseki / ÇANAKKALE
Telefon Tel:(0286) 512 1129
Fax (0286) 512 35 81
E-Mail E-Mail:…
Lapseki Devlet Hastanesi Nerede
Lapseki Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Lapseki Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Lapseki Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Lapseki Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Lapseki Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Diş Polikliği, Genel Cerrahi Polikliniği, Üroloji Polikliniği, Kadın Doğum ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Aile Hekimliği Polikliniği, Dahiliye Servisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Servisi, Kadın Doğum ve Hastalıkları Servisi, Genel Cerrahi Servisi, Üroloji Servisi, Palyatif Bakım Hizmetleri, Ortopedi ve Travmatoloji Servisi, Aile Hekimliği Servisi, Acil Servis, Laboratuvar Birimi
Lapseki Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Lapseki Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -