Kartepe Semt Polikliniği

Sağlıklı ve engelsiz yaşamın en güvenilir merkezi olmak.Etik ve kalite yönetimi standartları doğrultusunda; uluslararası düzeyde, yüksek teknolojik çözümleri ile güvenli,güleryüzlü.çözüm ve memnuniyet odaklı hizmet vermek ve hizmet verdiği alanlarda ilk tercih edilen tıp merkezi olmak.

Kartepe Semt Polikliniği Hakkında İçerikler
Kartepe Semt Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Güneş Cad. Cedit. Mah. Hastane sokak İzmit/Kocaeli  
Telefon (0 262) 309 20 00
Fax
E-Mail kocaelidh.bilgi@gmail.com

Kartepe Semt Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kartepe Semt Polikliniği Randevu Alma
Kartepe Semt Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kartepe Semt Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kartepe Semt Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kartepe Semt PolikliniğiBölümleri ve Servisleri
-Genel Cerrahi -Kadın Hastalıkları ve Doğum -KBB -Ortopedi ve Travmatoloji -Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları -Fizik Tedavi ve Rehabilatasyon -İç Hastalıkları(Dahiliye) -Anesteziyoloji ve Reanimasyon -Ağız ve Diş Sağlığı -ACİL TIP -Tamamlayıcı Tıp -Radyoloji -Lenf Ödem -Osteopati -Beslenme ve Diyet -Medikal Estetik -Klinik plates -skolyoz -Check-up -Klinik Laboratuvar
Kartepe Semt Polikliniği Doktorları
Kartepe Semt Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Kartepe Semt Polikliniği - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi -