Konya Asker Hastanesi

Konya Asker Hastanesinde 11 uzmanlık branşı ve diş polikliniği mevcut olup, mevcut branşlarda sağlık hizmeti verilmektedir. 16 Mayıs 1990 tarihinden itibaren 100 Yataklı Hava Hastanesi Baştabipliği olarak hizmet veren hastanemiz, öncelikle Genelkurmay Başkanlığının emri gereği 01 Ağustos 2005 tarihi itibariyle Konya Asker Hastanesi Baştabipliği olarak ismi değiştirilmiş, 17 Ekim 2005 tarihinden itibaren TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığına, 19 Eylül 2008 tarihinden itibaren ise Ankara Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığına bağlanmış ve çevre hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Poliklinik hizmetleri; Çocuk ve Kadın Hastalıkları Doğum Polikliniği bir binada diğer branşlara ait poliklinikler ayrı bir binada olmak üzere iki ayrı binada poliklinik hizmetleri yürütülmektedir. Klinik hizmetleri hastanemiz hizmet binasının birinci katında hizmet vermektedir.
Konya Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Konya Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şeyh Sadrettin Mh. Kazım Karabekir Cd. Meram
Telefon Tel:0 (332) 321-2041
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Konya Asker Hastanesi Nerede
Konya Asker Hastanesi Randevu Alma
Konya Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Konya Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Konya Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Konya Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/
Konya Asker Hastanesi Doktorları
Konya Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -