KAYNARCA ŞEHİT GÖKHAN AYDER İLÇE DEVLET HASTANESİ

Güncel sağlık mevzuatı çerçevesinde ,Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımıza din ,dil ,ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin ,hasta haklarına saygılı, çalışan haklarına duyarlı ,etik değerlere bağlı ve hizmeti veren ile alan arasındaki pozitif iletişim ile memnuniyeti sürekli hale getirmek, kaynakları etkin ve verimli kullanmak, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamak çeşitli iletişim yolları ile hastaları sağlık konusunda bilgilendirmek, sağlık hizmeti sunarken hasta ve yakınları ile kendi personelimizin de memnuniyetini önemseyerek sağlık hizmeti sunmaktır. Gelişen ve değişen teknolojiye uygun ,çağdaş, evrensel ilkelerle bağdaşan herkese eşit ve zamanında en üst düzeyde, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak sağlık hizmeti sunmak, bu hizmeti sağlarken toplumumuzun yaşam kalitesini artırmak amacıyla modern tıbbin imkanlarını kullanarak kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve öncü rol üstlenen sağlık tesisi olmaktır.

KAYNARCA ŞEHİT GÖKHAN AYDER İLÇE DEVLET HASTANESİ Hakkında İçerikler
KAYNARCA ŞEHİT GÖKHAN AYDER İLÇE DEVLET HASTANESİ İletişim Bilgileri

Adres Şehit Ercan Karadağ Cad. No:51 Kaynarca/SAKARYA  
Telefon 0 264 871 30 32
Fax 0 264 871 20 19
E-Mail sakaryadhs5@saglik.gov.tr

KAYNARCA ŞEHİT GÖKHAN AYDER İLÇE DEVLET HASTANESİ Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

KAYNARCA ŞEHİT GÖKHAN AYDER İLÇE DEVLET HASTANESİ Nerede
KAYNARCA ŞEHİT GÖKHAN AYDER İLÇE DEVLET HASTANESİ Randevu Alma
KAYNARCA ŞEHİT GÖKHAN AYDER İLÇE DEVLET HASTANESİNDEN Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

KAYNARCA ŞEHİT GÖKHAN AYDER İLÇE DEVLET HASTANESİ Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
KAYNARCA ŞEHİT GÖKHAN AYDER İLÇE DEVLET HASTANESİNDEN Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

KAYNARCA ŞEHİT GÖKHAN AYDER İLÇE DEVLET HASTANESİ Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye Polikliniği

-Aile Hekimliği Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Çocuk Hastalıkları Polikliniği

-Kadın Doğum Hastalıkları Polikliniği

KAYNARCA ŞEHİT GÖKHAN AYDER İLÇE DEVLET HASTANESİ Doktorları
KAYNARCA ŞEHİT GÖKHAN AYDER İLÇE DEVLET HASTANESİNDE görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -