İznik Devlet Hastanesi

Hastalarımızın ve çalışanlarımızın beklentileri ve memnuniyetlerini temel alarak,güler yüzlü,güvenilir,çağdaş yeniliğe açık sağlık hizmeti sunmak.Sağlıkta kalite göstergeleri ışığında, şeffaf, insan haklarına saygılı, bilimsel gelişmelere eşlik ederek bölgemizde örnek hastane olmaktır.
İznik Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
İznik Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Mustafa Kemal Paşa Mah. Orhangazi Cd. No:76 16860 İznik/Bursa
Telefon Tel:(0224) 757 7580 – 81 – 82 – 83
Fax (0224) 757 7576(0224) 757 7584(0224) 757 2223
E-Mail E-Mail: brsiznikdh.mud@saglik.gov.tr
İznik Devlet Hastanesi Nerede
İznik Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut İznik Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İznik Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut İznik Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İznik Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ameliyathane, Röntgen – USG -Tomografi, Laboratuvar, Sterilizasyon Ünitesi, Odyometri, Kan Transfüzyon Merkezi, Kan Alma Birimi, Diyetisyen, Sosyal Hizmet Birimi, Evde Sağlık Birimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi, Psikolog, Patoloji,
İznik Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut İznik Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -