İzmir Asker Hastanesi

İzmir Asker Hastanesi; 1892 yılında Mithat Paşa Caddesinde, halen İzmir İnşaat Emlak Bölge Başkanlığı sorumluluğunda bulunan tarihi binada sağlık hizmetine başlamıştır. 1971 yılında İnönü caddesinde, Sağlık Astsubay Okulu olarak hizmet veren ve halen kullanılan tarihi binaya taşınmıştır. Daha sonra 1982 yılında yeni yapılan ve halen hizmet verilen yeni binası ile sağlık hizmeti vermeye devam etmiştir. 1975 yılında Ege Ordusu Komutanlığına, 15 Aralık 2003 tarihinde kuruluşunu müteakip TSK Sağlık Komutanlığına, 01 Eylül 2005 tarihinde TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığına, 08 Eylül 2008 tarihinde İzmir Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığına, 02 Ocak 2014 tarihinde ise İstanbul Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığına bağlanmıştır.
İzmir Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
İzmir Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Murat Reis Mh. 35280 Konak
Telefon Tel:0 (232) 262-5555
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
İzmir Asker Hastanesi Nerede
İzmir Asker Hastanesi Randevu Alma
İzmir Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İzmir Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İzmir Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İzmir Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Ağız ve Diş Sağlığı, Aile Hekimliği, Anestezi, Beyin Cerrahi, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, FTR, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, KBB, Nöroloji, Ortopedi, Plastik Cerrahi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji
İzmir Asker Hastanesi Doktorları
İzmir Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -