İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy

 

Hasta hakları ön planda, bilgilendirmeyi kural edinmiş, testleri en doğru, en ekonomik, gözlemlenebilir, tekrarlı ve gelişmiş modern yöntemlerle çalışan. En az hatayı esas kabul edip, iç ve dış kalite kontrolleri ile bu hedefe gerçeklik katan. Laboratuvarcılıkta evrensel kabul görmüş sistemleri uygulayarak, kalitesinden söz ettirir İstanbul’un “REFERANS” bir Laboratuvarı olmak.Test sonuçları üzerinde laboratuvarmızın sorumluluğu, testin klinik laboratuvarcılık standartları ve iyi laboratuvar uygulamaları sınırları içinde, tüm kontoller yapılarak en doğru sonucu elde etmektir.

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy Hakkında İçerikler
İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy İletişim Bilgileri

Adres Büyükdere Caddesi Latilokum Sok. No:7 Şişli/İstanbul  
Telefon 0 (212) 631-1011
Fax
E-Mail info@labistanbul.com.tr

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy Nerede
İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy Randevu Alma
İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköynden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköynden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy Bölümleri ve Servisleri

-EMAR (MR) MANYETİK REZONANS

-AÇIK EMAR ( MR ) 260 KG

-TOMOGRAFİ ( BT )

-PANORAMİK RÖNTGEN

-DETAYLI ULTRASON

-RENKLİ DOPPLER

-ULTRASON USG

-MAMOGRAFİ

-DİGİTAL RÖNTGEN

-KEMİK DANSİTOMETRİ

-4 BOYUTLU ULTRASON PERİNATOLOG

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy Doktorları
İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköynde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -