Isparta Asker Hastanesi

Isparta Asker Hastanesi 1921 yılında kurulmuş, 1977 yılına kadar çeşitli birliklerin bünyesinde faaliyet göstermiştir. General İhsan Alper Kışlası sınırları içindeki şimdiki yerine 09 Şubat 1977 tarihinde taşınmıştır. 01 Ağustos 2005 tarihinde Isparta Asker Hastanesi olarak ismi değiştirilmiş; 17 Ekim 2005 tarihinde, K.K.K.lığı bünyesinden TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığının teşkilat ve kuruluş yapısına girmiş, 08 Eylül 2008 tarihinde ise 100 yataklı hastane olarak İzmir Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığına bağlanmıştır.
Isparta Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Isparta Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:General İhsan Alper Kışlası Merkez/Isparta
Telefon Tel:0 (246) 224-1418
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Isparta Asker Hastanesi Nerede
Isparta Asker Hastanesi Randevu Alma
Isparta Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Isparta Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Isparta Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Isparta Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/askeri-hastaneler
Isparta Asker Hastanesi Doktorları
Isparta Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -