İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi

İnsan ve Hasta haklarına saygılı, gelişime açık, çağdaş bir sağlık hizmetini, güvenli ve huzurlu bir ortamda etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü bir sağlık hizmeti sunmaktır. İnsan ve çevreye saygı, Ekip Anlayışı Sürekli gelişim için sürekli eğitim, Motivasyon, Çağdaş bir çalışma ortamı, Sürekli, etkin ve hakkaniyete uygun hizmet, Bireysel ve toplumsal memnuniyeti artırmak, Sektörler arası işbirliğini artırmak,

İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Meydan Mh, Hastane Cd. No:12, 19400 İskilip/Çorum  
Telefon 0 346 511 05 05
Fax
E-Mail corumdsh4@saglik.gov.tr

İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi Nerede
İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi Randevu Alma
İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-fizik tedavi

-psikoloji

– merkezi sterilizasyon

– doğum

-ameliyathane birimi

– radyoloji

– laboratuvar

– SFT

İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi Doktorları
İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -