İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi

“Sürdürülebilir ve Yenilikçi çözümlerle hayatı kolaylaştıran, şehircilik ve medeniyet adına küresel değer üreten marka kentin yerel yönetimi.” “Açığa çıkmamış ihtiyaçları karşılayacak hizmetleri, 21. Yüzyılın yerel yönetim anlayışına uygun şekilde sunmak, belediye hizmetlerini kurumsal bir anlayışla mükemmelleştirirken şehrin kültürel kimliğini yaşatmak”
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bukalidede Sok. No:3 Saraçhane
Telefon Tel:0 (212) 455-1550
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi Nerede
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi Randevu Alma
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Biyokimya, Çocuk, Dahiliye, Diş, Elisa, Göz Hastalıkları, Kadın Doğum, Laboratuvar, Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi Doktorları
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -