İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi

“Sürdürülebilir ve Yenilikçi çözümlerle hayatı kolaylaştıran, şehircilik ve medeniyet adına küresel değer üreten marka kentin yerel yönetimi.” “Açığa çıkmamış ihtiyaçları karşılayacak hizmetleri, 21. Yüzyılın yerel yönetim anlayışına uygun şekilde sunmak, belediye hizmetlerini kurumsal bir anlayışla mükemmelleştirirken şehrin kültürel kimliğini yaşatmak”

İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Bukalidede Sok. No:3 Saraçhane  
Telefon 0 (212) 455-1550
Fax
E-Mail -.

İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi Nerede
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi Randevu Alma
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Acil

-Biyokimya

-Çocuk

-Dahiliye

-Diş

-Elisa

-Göz Hastalıkları

-Kadın Doğum

-Laboratuvar

-Psikiyatri

-Radyoloji

-Üroloji

İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi Doktorları
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -