Havran Devlet Hastanesi

Hasta haklarına saygılı, çalışan haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı tüm kaynaklarını etkin kullanan, hastalarına ihtiyacı olan sağlık hizmetini sunarken hastalarının ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen güler yüzlü çalışanlarla etkin tanı ve tedavi uygulamaktır.Ülkemizde ve dünyada, medikal alandaki en son gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine katmak.Tıbbı teknolojiye ayak uydurarak, dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmeti sunmak.” EN YÜCE DEĞER BİLGİ, EN ÜSTÜN HİZMET İNSANA HİZMETTİR.” İnanç ve anlayış felsefesiyle bölgenin toplumsal ve sağlık hizmeti yönünden geliştirilmesine ve yaşam kalitesinin artırılmasına katkıda bulunmaktır.
Havran Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Havran Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :MESCİT MAH. 293 SOKAK NO:12 10560 HAVRAN / BALIKESİR
Telefon Tel:0 266 432 15 67 / 266 432 40 40
Fax 0 266 432 11 87
E-Mail E-Mail:balikesirdhs11@saglik.gov.tr
Havran Devlet Hastanesi Nerede
Havran Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Havran Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Havran Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Polikliniği, Dahiliye (İç Hastalıkları) Polikliniği, Aile Hekimliği Polikliniği, Diş Hastalıkları Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği
Havran Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -