Hatay Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Ağız sağlığı hizmeti sunulan resmi ve ya özel sosyal güvenlik sahibi tüm halkımıza, hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, tüm tarafların memnuniyetini sürekli hale getirmeyi, kaynakları etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.Üyesi olduğumuz topluma eldeki en son bilgilerle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini kazanma kararlılığında olan üstün nitelikli ekibiyle, modern altyapısı ve öncü uygulamalarıyla; Ülkemize model sağlık kuruluşu oluşturmak.

Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kurtuluş mahallesi İnönü Bulvarı No:1Kırıkhan Hatay TÜRKİYE  
Telefon 0 326 344 63 64
Fax 0 326 344 30 03
E-Mail

Hatay Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
  Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Diş Eti Hastalıkları

-Ağız Bakımı

-Ağız Kokusu

-Diş Beyazlatma

-Kanal Tedavisi

-Diş Çekimi

-Dolgular

-Diş Protezleri

-Hizmetlerimiz

Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
  Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -