Hakkari Asker Hastanesi

5 Mayıs 2011 tarihine kadar Hakkari Dağ ve Komando Tugayı bünyesinde 30 Yataklı Seyyar Cerrahi Hastanesi olarak hizmet vermekte olan Hakkari Askeri Hastanesi, 5 Mayıs 2011 tarihinden itibaren Sağlık Komutanlığı’na devredilmiş ve 1974 yılında inşa edilmiş iki adet binada 30 Yataklı Asker Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hakkari Askeri Hastanesinde; genel cerrahi, ortopedi, üroloji, kulak burun boğaz, göğüs cerrahisi, kalp ve damar cerrahisi, diş, kadın doğum, çocuk hastalıkları, dahiliye, göz hastalıkları, psikiyatri, beyin cerrahisi, radyoloji, mikrobiyoloji, anestezi ve acil tıp branşlarında faaliyet göstermekte olan uzman doktorlar, 30 yatak, 2 yoğun bakım ünitesi ve 2 ameliyathane kapasitesi ile poliklinik ve klinik hizmetlerini yürütmektedirler. Hakkari askeri hastanesi 08:00-16:00 saatleri arasında poliklinik hizmeti vermekte olup hastane acil servisi 24 saat esasına göre çalışmaktadır.
Hakkari Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Hakkari Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şht. Mehmet Ceyhan Cd No:2 Merkez/Hakkari
Telefon Tel:0 (438) 211-4868
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Hakkari Asker Hastanesi Nerede
Hakkari Asker Hastanesi Randevu Alma
Hakkari Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hakkari Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Hakkari Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hakkari Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/askeri-hastaneler
Hakkari Asker Hastanesi Doktorları
Hakkari Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -