Gümüşsuyu Asker Hastanesi

15 Aralık 2003 tarihine kadar 1’inci Ordu K.lığı emrinde 600 Yatak kapasitesi ile hizmet veren hastanemiz bu tarihten itibaren TSK Sağ. K.lığına bağlanmıştır, 01 Temmuz 2005 tarihinden itibaren TSK Sağ.Hiz.K.lığına bağlı 200 yataklı, 28 Şubat 2006 tarihinde 300 yataklı, 16 Temmuz 2007 tarihinde ise 100 yataklı olarak hizmet vermeye devam etmiş, 08 Eylül 2008 tarihinden bu yana İstanbul Sağ.Hiz.Blg.K.lığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Gümüşsuyu Asker Hastanesi, İstanbul ili Taksim/Beyoğlu semtinde bulunmakta olup, ulaşım yönünden çok merkezi bir noktadadır. Taksim Meydanından Dolmabahçe’ye inişte solda yer almaktadır. Taksim Meydanı’na İstanbul’un birçok yerinden otobüs ve metro ile ulaşılabilmektedir. Ayrıca Beşiktaş ve Kabataş İskelelerine yakın olması sebebi ile deniz ulaşımı da tercih edilebilir.
Gümüşsuyu Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Gümüşsuyu Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Gümüşsuyu Mah. İsmet İnönü Cd No:1 Taksim
Telefon Tel:0 (212) 251-8500
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Gümüşsuyu Asker Hastanesi Nerede
Gümüşsuyu Asker Hastanesi Randevu Alma
Gümüşsuyu Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gümüşsuyu Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gümüşsuyu Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gümüşsuyu Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/
Gümüşsuyu Asker Hastanesi Doktorları
Gümüşsuyu Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -