Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi

1984 yılında kurulan hastanemizde 2040 metrekare kapalı alanda hizmet vermekteyiz. 14 yataklı, 3 ameliyathaneli hastanemizde, 20 doktor, 12 hemşire, 45 personelimiz çalışmaktadır. Akademik düşünce yapısı ile, erken teşhisle doğru tedavi için Şaşılık ve Çocuk, Glokom (Göz Tansiyonu), Katarakt (Fako), Tıbbi Retina (Argon Laser, Anjio, Ultrason) ve Cerrahi retina, Kontakt lens, Refraktif Cerrahi (Excimer Laser), Oküloplastik Cerrahi (Estetik, Kapak, Gözyaşı Kanalları) şeklinde birimleriyle hizmet sunmaktadır.
Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. No:89 Bayrampaşa / İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon Tel:0 (212) 467 75 00
Fax Fax:0 (212) 467 75 60
E-Mail E-Mail: info@gozvakfi.com.tr
Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Nerede
Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Randevu Alma
Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Katarakt, Refraktif Cerrahi, Retina, Glokom, Oküloplastik Cerrahi, Şaşılık Ve Çocuk Göz Sağlığı, Kornea, Kontakt Lens, Tedavi Birim Doktorlarımız, Acil Sağlık Hizmetleri
Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Doktorları
Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -