Gönen Devlet Hastanesi

reklam
Sağlık Hizmetlerinde; Hasta ve çalışan memnuniyetini ilke edinmiş, çalışanlarıyla bütünleşmiş, tıbbın birçok alanında tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak her zaman doğru teşhis ve tedavi ile güvenilir hizmet sunan örnek bir hastane olmakSağlık bilgi sistemleri kullanımında dijital hastane olarak örnek gösterilen, sağlık bakımı konusunda hasta ve hasta yakınları tarafından öncelikle tercih edilen ve çalışanlar tarafından benimsenen bir hastane olmak.Hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak, sağlık hizmetlerini en hızlı ve güvenilir şekilde sunmakEtik ilkelerden ödün vermeden çalışan kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark oluşturarak sağlık hizmetlerini en hızlı ve güvenilir şekilde sunmak.
Gönen Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gönen Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Gönen Devlet Hastanesi Gündoğdu Mahallesi Prof. Işık Şenkaya Caddesi No:1 Gönen/Balıkesir 10900
TelefonTel:0 266 762 18 28
Fax0 266 762 27 00
E-MailE-Mail:balikesirdhs10@saglik.gov.tr
Gönen Devlet Hastanesi Nerede
Gönen Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gönen Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gönen Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Beyin ve Sinir Cerrahisi Servisi,Çocuk Hastalıkları Servisi,Dahiliye Servisi,Enfeksiyon Hastalıkları Servisi,Genel Cerrahi Servisi,Göğüs Hastalıkları Servisi,Göz Servisi,Ortepedi ve Travmatoloji Servisi,Kulak Burun Boğaz Servis,Kadın Doğum Servisi,Kardiyoloji Servisi,Nöroloji Servisi,Psikiyatri Servisi,Üroloji Servisi,Röntgen,Tomografi,Dijital Portable Röntgen,Mamografi,Diş Röntgen,Ultrasonografi,Kemik Dansitometrisi,Panoramik Diş Röntgeni,Laboratuvar
Gönen Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -