Gökçeada Devlet Hastanesi

Hasta Haklarına riayet eder, onlara doktor seçme hakkı tanır ve bebek dostudur. Gelişen tıbbi teknolojiyi yakından takip ederek modern, etkin ve hastalarını memnun edecek düzeyde sağlık hizmeti verir. Güler yüzlü, anlayışlı ve tecrübeli personeliyle insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini bir ekip ruhu ile sunar. Sürekli gelişme iddiası taşıyan ve kaliteyi yaşam biçimi olarak algılayan bir ekibe sahiptir.Kalite Yönetim Sisteminin devamlılığını sağlamayı ve sistemi sürekli geliştirmeyi Hastalarının memnuniyetini azami düzeye çıkartmayı. Hastalarının nezdinde tescil edilmiş bir devlet hastanesi olmayı. Sunduğu sağlık hizmetlerinin kalitesi ile bölgemizde bir marka haline gelmeyi kurumsal bir misyon olarak benimsemiştir.

Gökçeada Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gökçeada Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Fatih Mahallesi, İnönü Cd. No:57, Gökçeada Çanakkale  
Telefon

(0286) 887 3003 

0 286 887 3885

Fax (0286) 8874080
E-Mail canakkaledhs7@saglik.gov.tr

Gökçeada Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Gökçeada Devlet Hastanesi Nerede
Gökçeada Devlet Hastanesi Randevu Alma
Gökçeada Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Gökçeada Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gökçeada Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Gökçeada Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye

-Aile Hekimliği

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Anesteziyoloji ve Reanimasyon

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Dahiliye Servisi

-Aile Hekimliği Servisi

-Genel Cerrahi Servisi

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Acil Servis Hizmetleri

-Laboratuvar ve Transfüzyon Merkezi

-Diş Polikliniği Hizmetleri

Gökçeada Devlet Hastanesi Doktorları
  Gökçeada Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -