Giresun Tirebolu Devlet Hastanesi

https://tireboludh.saglik.gov.tr/TR,27941/misyon—vizyon.html
Tirebolu Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Tirebolu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Hamam Mahallesi, Tirebolu Devlet Hastanesi Haman Mah. Kurcakale Mevki No:1, 28500 Tirebolu/Giresun
Telefon Tel:0.454 411 42 28 – +90.454 411 41 31
Fax https:0.454 411 49 18
E-Mail E-Mail:giresundhs9@saglik.gov.tr
Tirebolu Devlet Hastanesi Nerede
Tirebolu Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Tirebolu Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Tirebolu Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Tirebolu Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Tirebolu Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kadın Hastalıkları Ve Doğum Servisi, Dahiliye Servisi, Çocuk Servisi, Palyatif Bakım Servisi, Ameliyathane Ve Yoğun Bakım, Ortopedi Servisi, KBB Servisi, Genel Cerrahi Servisi, Hasta Hakları, Röntgen, Laboratuvar, Eczane, Acil, Odyometri,
Tirebolu Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Tirebolu Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -