DR. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Kurum çalışanlarının, hasta ve yakınlarının memnuniyetinin odak alındığı, takım çalışmasının yönlendiren ve motive eden katılımcı bir liderlik anlayışının benimsendiği,hasta haklarına saygılı ve çevreye duyarlı bir hastaneyiz.Çalışan, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, sağlık hizmetlerinde güven duyulan ve sağlıkta kalite standartlarına uygun sağlık hizmetini sürekli iyileştirip geliştirerek referans gösterilen hastane olmak.
DR. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Hakkında İçerikler
DR. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kavaklar Mahallesi,Gedikkaya Cad.No:66 28100 Giresun Merkez/Giresun
Telefon Tel:0.454 216 45 50
Fax https:0.454 216 10 00
E-Mail E-Mail:giresunghh1@saglik.gov.tr
DR. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Nerede
DR. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut DR. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
DR. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut DR. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
DR. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Ünitesi, Poliklinikler, Klinikler, Yoğun Bakım, Uyku Laboratuvarı, Bronkoskopi, Solunum Fonksiyon testi, Laboratuvar, Görüntüleme, Organ Bağış Birimi, MHRS Birimi,
DR. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Doktorları
Etimessgut DR. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -