Giresun Bulancak Devlet Hastanesi

Katılıma açık işe ve çalışana aynı düzeyde önem ve ilgiyi benimseyen hasta çalışan odaklı yönetim anlayışı ile personelimizde motivasyon oluşturmak yükseltmek ve sürekliliğini sağlayarak çağdaş bir sağlık hizmeti sunmak misyonumuzdur.Hasta ve personel memnuniyeti ve ulusal sağlık standartlarına uygunluk yönünden hasta çalışan güvenliğini benimseyip on yıl içinde bölgemizin başarılı ilçe hastaneleri arasına girmek vizyonumuzdur.
Bulancak Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Bulancak Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İsmetpaşa Mah. Hamdi Uzunalioğlu Caddesi PK : 28300
Telefon Tel:0.454 318 30 30
Fax https:0.454 318 09 38
E-Mail E-Mail:giresundhs2@saglik.gov.tr
Bulancak Devlet Hastanesi Nerede
Bulancak Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Bulancak Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bulancak Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Bulancak Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bulancak Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Psikolog, Diyetisyen, Sosyal Hizmetler, Eczane, Odyometri, Yenidoğan İşitme Tarama Ünitesi, İşitme Tarama Ünitesi, Endoskopi -Bronkoskopi Ünitesi, Palyatif Bakım Merkezi, Yoğun Bakım Merkezi, Ağız Diş Sağlığı Merkezi, Doğum Salonu, Diyaliz Merkezi, Kan İstasyonu, Acil Servis, Ameliyathane, Laboratuvar, Radyoloji Ünitesi,
Bulancak Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Bulancak Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -