Gelibolu Asker Hastanesi

Gelibolu Asker Hastanesi, 1940 yılında kurulmuş, 2003 yılında kullanılan mevcut binasına taşınmıştır. 01 Ağustos 2005 tarihinde Gelibolu Asker Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Gelibolu Asker Hastanesi; Gelibolu ilçesinin Kuzey – Batı bölümünde, Hamza koy mevkiinde kurulmuştur. Eski Keşan yolu ile Gelibolu Devlet Hastanesi arasında bulunmaktadır.
Gelibolu Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Gelibolu Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yazıcızade Mh. Gelibolu
Telefon Tel:0 (286) 566-0000
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Gelibolu Asker Hastanesi Nerede
Gelibolu Asker Hastanesi Randevu Alma
Gelibolu Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gelibolu Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gelibolu Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gelibolu Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/
Gelibolu Asker Hastanesi Doktorları
Gelibolu Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -