Oğuzeli Devlet Hastanesi

Hastanemiz hizmet sunumu konusunda teknolojik gelişimlere sonuna kadar açık, çevremizde ve bölgemizde aynı statüde olduğumuz gerek resmi gerekse özel her kurum ya da kuruluşlarla ve her alanda etik kurallar çerçevesinde sürekli rekabet içindedir. Halkımızın hak ettiği en kaliteli, en verimli, en güvenilir ve sürekli kendini yeniler tarzda kendisiyle rekabet eder gibi hizmet üreterek; Sağlık hizmetleri konusunda Kalitede öncü olmak. Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımıza din, dil, ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin, hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı. Hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, bilgi, tecrübe, teknoloji ve takım ruhuyla kaliteli sağlık hizmetleri sunmak.

Oğuzeli Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Oğuzeli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Oğuzlar Mah. Karpuzatan Cad. İlçe Jandarma karşısı No: 1Oğuzeli /Gaziantep  
Telefon 0 342 571 30 28
Fax 0 342 571 26 25
E-Mail gaziantepdhs6@saglik.gov.tr

Oğuzeli Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Oğuzeli Devlet Hastanesi Nerede
Oğuzeli Devlet Hastanesi Randevu Alma
Oğuzeli Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Oğuzeli Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Oğuzeli Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Oğuzeli Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Dahiliye Polikliniği

-Çocuk Hastalıkları Polikliniği

-Genel Diş Polikliniği

-Laboratuvar

-Radyoloji

-Eczane

-Yataklı Servisler

Oğuzeli Devlet Hastanesi Doktorları
Oğuzeli Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -