Oğuzeli Devlet Hastanesi

reklam
Hastanemiz hizmet sunumu konusunda teknolojik gelişimlere sonuna kadar açık, çevremizde ve bölgemizde aynı statüde olduğumuz gerek resmi gerekse özel her kurum ya da kuruluşlarla ve her alanda etik kurallar çerçevesinde sürekli rekabet içindedir. Halkımızın hak ettiği en kaliteli, en verimli, en güvenilir ve sürekli kendini yeniler tarzda kendisiyle rekabet eder gibi hizmet üreterek; Sağlık hizmetleri konusunda Kalitede öncü olmak. Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımıza din, dil, ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin, hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı. Hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, bilgi, tecrübe, teknoloji ve takım ruhuyla kaliteli sağlık hizmetleri sunmak.
Oğuz Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Oğuz Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:…
TelefonTel:0 342 571 30 28
Faxhttps:0 342 571 26 25
E-MailE-Mail:gaziantepdhs6@saglik.gov.tr
Oğuz Devlet Hastanesi Nerede
Oğuz Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Oğuz Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Oğuz Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Oğuz Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Oğuz Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Dahiliye Polikliniği,Çocuk Hastalıkları Polikliniği,Genel Diş Polikliniği,Laboratuvar,Radyoloji,Eczane,Yataklı Servisler
Oğuz Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Oğuz Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -