Gazi Üniversitesi Hastanesi

Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesi olarak temel hedefimiz, tıp ve teknoloji alanında yaşanan gelişmeleri takip ederek, toplumun ihtiyacı olan kaliteli tanı ve tedavi hizmetlerini sunmak yanında; alanında nitelikli eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetlerinin yürütülmesine olanak sağlamaktır.Modern tıbbın ışığında, tıp ve teknoloji alanında yaşanan gelişmeleri takip eden, etik ilke ve değerlere bağlı, hasta ve çalışan güvenliği ve memnuniyetini sağlamaya odaklı, etkin, verimli ve kaliteli hizmet anlayışımızla ülkemizde öncü ve uluslararası alanda örnek bir “Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi” olmaktır.
Gazi Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Gazi Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Emniyet Mahallesi, Mevlana Bulvarı, No:29, 06560, Yenimahalle/ANKARA
Telefon Tel:444 48 48 (312) 202 40 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:hastane@gazi.edu.tr
Gazi Üniversitesi Hastanesi Nerede
Gazi Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Gazi Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gazi Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gazi Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gazi Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp Anabilim Dalı, Adli Tıp Anabilim Dalı, Algoloji Bilim Dalı, Anatomi Anabilim Dalı, Anestezi Ve Reanimasyon Anabilim Dalı, Anestezi Ve Reanimasyon Yoğun Bakım Bilim Dalı, Beyin Ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı, Biyofizik Anabilim Dalı, Çocuk Acil Bilimdalı, Çocuk Alerji Ve Astım Bilimdalı, Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı, Çocuk Endokrinoloji Bilimdalı, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilimdalı, Çocuk Gastroenteroloji Bilimdalı, Çocuk Göğüs Hastalıkları Bilimdalı, Çocuk Hematoloji Bilimdalı, Çocuk Kardiyoloji Bilimdalı, Çocuk Metabolizma Ve Nutrisyon Bilimdalı, Çocuk Nefroloji Bilimdalı, Çocuk Nöroloji Bilimdalı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Anabilimdalı, Çocuk Ve Ergen Ruh Sağlığı Anabilim Dalı, Çocuk Yoğun Bakım Bilimdalı, Deri Ve Zührevi Hastalıklar Anabilimdalı, Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Anabilimdalı, Fizyoloji Anabilim Dalı, Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Geriatri Bilim Dalı, Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı, Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, Göğüs Hastalıkları Yoğun Bakım, Göz Hastalıkları Anabilim Dalı, Halk Sağlığı Anabilim Dalı, Histoloji Embriyoloji Anabilim Dalı, İç Hastalıkları Anabilim Dalı, İç Hastalıkları Endokrinoloji Bilim Dalı, İç Hastalıkları Gastroenteroloji Bilim Dalı, İç Hastalıkları Hematoloji Bilim Dalı, İç Hastalıkları Nefroloji Bilim Dalı, İç Hastalıkları Onkoloji Bilim Dalı, İç Hastalıkları Romatoloji Bilim Dalı, İç Hastalıkları Yoğun Bakım, İmmünoloji Anabilim Dalı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Kalp Ve Damar Cerrahisi Anabilimdalı, Kardiyoloji Anabilim Dalı, Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı, Nöroloji Anabilim Dalı, Nükleer Tıp Anabilim Dalı, Ortopedi Ve Travma. Anabilim Dalı, Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Anabilimdalı, Prof. Dr. Necmettin Akyıldız İşitme Ve Rehabilitasyon Birimi, Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı, Radyoloji Anabilim Dalı, Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Anabilimdalı, Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı, Tıbbi Biyokimya Laboratuvarı Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı, Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı, Tıbbi Genetik Anabilim Dalı, Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı, Tıbbi Patoloji Anabilim Dalı, Tıp Eğitimi Ve Bilişimi Anabilim Dalı, Tıp Tarihi Ve Etik Anabilim Dalı, Transplantasyon Merkezi, Üroloji Anabilim Dalı, Yenidoğan (Neonatal) Bilimdalı
Gazi Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Gazi Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -