Eyüpsultan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Yasal ve etik kurallar çerçevesinde hasta ve insan hakları gözetilerek, toplum ağız ve diş sağlığını koruyan, tedavi eden ve bilgilendiren bir sağlık programı ile hasta ve hasta yakınlarının istek ve beklentilerini en kısa sürede karşılamak gayesiyle zamanında, kolay ulaşılır, güvenilir, kesintisiz ve izlenebilir, koruyucu, tedavi edici, estetik, güler yüzlü ve güven telkin edici çalışmaları ile konusunda uzman personelinin hizmet sunduğu, çevre koruma bilinciyle çalışan bir kurum olmaktır.Sağlık hizmetinde; güveni, saygınlığı ve hastanın memnuniyetini temel ilke edinen, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan ve ülkemizdeki sağlık hizmetlerinin ileriye taşınması yolunda lider bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmaktır.

Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Karadolap Mahallesi Vardar Bulvan Caddesi No:40-42 Eyüp/İstanbul  
Telefon 0212 427 09 60
Fax
E-Mail eyupsultan.adsm@saglik.gov.tr

Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Eyüpsultan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Anestezi altında Diş Tedavi Hizmeti

-Nöbet Polikliniği

-Entegre Kliniği

-Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Kliniği

-Protez Kliniği

-Restoratif Diş Tedavi Kliniği

-Pedodonti Kliniği

-Endodonti Kliniği

-Periodontoloji Kliniği

EyüpAğız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -