Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi

reklam
https://yunusemredh.saglik.gov.tr/TR,76744/misyon-vizyon-kalite-politikasi-ve-degerler.html
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Uluönder Mah. Fevzi Çakmak Cad.No:1 26190 Tepebaşı / Eskişehir
TelefonTel:0 222 211 95 95
Faxhttps:0 222 335 20 41
E-MailE-Mail:yunusemredh@gmail.com
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Nerede
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
– Acil Servis,– Diğer Hizmet Birimleri,– Radyoloji ve Görüntüleme Hizmetleri,– Laboratuvarlar,– Yoğun Bakımlar,– Ameliyathane,– Adli Tıp Polikliniği,– Aile Hekimliği Polikliniği,– AMATEM Polikliniği,– Beyin Cerrahi Polikliniği,– Cildiye Polikliniği,– Check – Up Polikliniği,– Çocuk Cerrahi Polikliniği,– Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği,– Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Polikliniği,– İç Hastalıkları Polikliniği,– Efor,– Endokrin Polikliniği,– Enfeksiyon Polikliniği,– Fizik Tedavi Polikliniği,– Genel Cerrahi Polikliniği,– Geriatri Polikliniği,– Göğüs Cerrahisi,– Göğüs Hastalıkları Polikliniği,– Göz Hastalıkları Polikliniği,– Hematoloji Polikliniği,– Heyet Polikliniği,– Hipertansiyon Polikliniği,– Holter,– İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi,– İş ve Meslek Hastalıkları Polikliniği,– Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği,– Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği,– Kulak Burun Boğaz Polikliniği,– Nöroloji Polikliniği,– Nütrisyon Polikliniği,– Odyoloji Birimi,– Ortopedi Polikliniği,– Pansuman Polikliniği,– Plastik Cerrahi Polikliniği,– Psikiyatri Polikliniği,– Üroloji Polikliniği,– Anestezi ve Reanimasyon Servisi,– Beyin Cerrahi Servisi,– Cildiye Servisi,– Çocuk ve Cerrahi Servisi,– Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Servisi,– İç Hastalıkları Servisi,– Enfeksiyon Servisi,– Fizik Tedavi Servisi,– Genel Cerrahi Servisi,– Geriatri Servisi,– Göğüs Cerrahi Servisi,– Göğüs Hastalıkları Servisi,– Göz Hastalıkları Servisi,– Günübirlik Çocuk Servisi,– Hematoloji Servisi,– Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi,– Kalp Damar Cerrahi Servisi,– Kardiyoloji Servisi,– Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Servisi,– Nöroloji Hastalıkları Servisi,– Ortopedi Servisi,– Plastik Cerrahi Servisi,– Üroloji Servisi
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -